UAMedia

  • ПОДІЇ
  • КИЇВ
  • ПОЛІТИКА
  • ЖИТТЯ
  • БЛОГ
  • КУХНЯ
  • НАУКА І ТЕХНІКА
  • СВІТ
  • Home
  • ЖИТТЯ
  • Коли я побачила, що мені невістки подарували – заплакала. Лишень зараз я зрозуміла, хто з ним до мене добре ставиться

Коли я побачила, що мені невістки подарували – заплакала. Лишень зараз я зрозуміла, хто з ним до мене добре ставиться

Грицюк Яніна
7 Грудня, 2024 No Comments

Тиждень тому в мене був ювілей – 65 років. Святкувала я в кафе, та свята великого не робила. Запросила лише синів з невістками, двох подруг і брата з племінницею. Все було добре, лишень діти запізнювалися. Це було не дивно, адже стосунки з ними останнім часом в мене не найкращі.

Своїх синів я дуже люблю, тому й бажала їм завжди найкращого. Коли старший син зустрів свою половинку – я надзвичайно пишалась. Люда – донька заможного підприємця, свати відразу Святослава на роботу влаштували, житло їм подарували. Я натішитись не могла. Утім минуло пів року після весілля і син взагалі перестав мене провідувати. Увесь час казав, що зайнятий, дзвонив ледве раз на тиждень. 

Часом я просила Святика про допомогу, адже в нього автівка є. Та він завжди відмовляв, знаходив причини. Взагалі, син дуже змінився, навіть з братом перестав спілкуватися.

Думала я, що матиму хоч другу невістку кращу. Та якось Ярик зізнався, що закохався в жінку. Я так раділа, лишень не довго. Виявилось, що його обраницею стала розлучена пані з двома дітьми. Я не стримувала емоцій:

 – Сину, ти собі життя зіпсуєш!

 – Не кажи дурниць. Оля дуже добра і щира. Хіба ж вона винна, що не щастило в житті?

 – Якби ж хоч одна дитина, а це двійко! Нащо тобі це? Не можу я благословити такий вибір!

Ярик образився на мене, та все ж побрався з Олею. Ще й дітей її оформив на себе. Врешті вона ще й третю дитину від нього народила.

Та якими б не були відносини з невістками, на ювілей я запросила усіх. Чесно кажучи, думала, що прийде Святик з Людою, а Ярик з Олею – ні. Та вийшло все навпаки. Спочатку приїхав молодший син з величезним букетом. Оля скромно стояла позаду. А тоді вони дали мені великий пакунок і ще й конверт якийсь.

 – Що це?

 – То сюрприз. Оля вибирала.

Інший син все ніяк не приходив. Я вже почала йому дзвонити. Врешті Святик зявився. 

 – А Люда де? 

 – Ти знаєш, вона щось погано почувається.

 – Захворіла.

 – Схоже, що так. Та ось подарунок від нас обидвох. 

 – А подзвони Люді. Я хочу подякувати.

Святик подзвонив і дав мені трубку. Та раптом я почула крик невістки.

 – Я ж сказала, що йду на масаж, нащо ти мене відволікаєш! Не піду я до твоєї мами!

Я просто віддала телефон синові. Настрою вже зовсім не було. Та ми посиділи, поїли. Згодом всі розійшлися. І лиш Оля з Яриком залишились, допомогли мені все зібрати, ще й таксі замовили. 

Вже вдома я вирішила подивитись подарунки. Спочатку відкрила той, що приніс Святик. Там була хлібопіч. Я навіть не зрозуміла, нащо вона. Не буду ж я для себе хліб пекти. Скільки мені його треба. Мабуть, хтось їм подарував і вирішили віддати непотріб. Тоді я відкрила пакунок від Ярика і Олі. Там був теплий спортивний костюм і сертифікат в магазин косметики. Ще й листівка “Це, щоб ви обрали саме те, що вам справді потрібне”. Приміряла я костюм і так мені затишно стало. Подзвонила Олі і сказала:

 – Пробач мені, доню! Прошу, приїжджайте завтра з дітьми до мене! Стільки їжі є, посидимо трішки!

Ось так, саме подарунки невісток допомогли мені збагнути, хто справді про мене дбає. Сподіваюсь, ще не пізно все виправити. Як гадаєте? Ви б прийняли невістку з двома дітьми?

IrynaS

Навігація записів

«Я завжди був і залишаюся українцем, а російське кіно допомогло моїй сім’ї вижити у важкі часи» Олексій Зубков разом із сім’єю переїхав у село Гнідин неподалік Києва. Актор почав нове життя з чистого аркуша, залишивши успішну кар’єру і відмовився далі зніматися в кіно. Нині особливе місце в житті Зубкова посідає донька. Дівчина народилася з патологіями і сьогодні пересувається на милицях. Рідкісні родинні фото Зубкова
В стаpому комоді знайшла пpабабусине проpоцтво про вiйну і дату закiнчення! В мене тpемтіли pуки коли я його читала…

Related Articles

Ціна чужого щастя

Грицюк Яніна
22 Червня, 202622 Червня, 2026 No Comments

Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.

Грицюк Яніна
13 Червня, 2026 No Comments

Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Ціна чужого щастя
  • Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.
  • Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.
  • Валентина чекала чоловіка з роботи. У двері подзвонили. На порозі стояла свекруха. – Щось сталося, Ганно Романівно? На вас немає обличчя, – запитала Валя у свекрухи. – Можна я пройду, – тихо промовила Ганна Романівна. – Ой, звісно. Я просто розгубилася. Роздягайтесь, я вам каву наллю. А може ви їсти хочете, у мене все готове. Тільки Олег затримується, – прощебетала невістка. – Валя, Олег не прийде! – раптом сказала свекруха. – Що ви таке кажете? Як не прийде? Чому? …
  • Сім років тому я розлучилась зі своїм чоловіком. Діти наші давно виросли, щасливе майбутнє ми їм забезпечили, тому продовжувати жити з людиною, яку я не кохаю, сенсу більше не було. Зараз мені 57, живу я у власній квартирі в центрі міста, маю пристойну зарплату, хороші заощадження і великі плани на майбутнє. Ніякого коханця собі після розлучення не знайшла, бо не розумію, навіщо воно мені вже треба. Самотньою я не почуваюсь, живу у своє задоволення.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes