UAMedia

  • ПОДІЇ
  • КИЇВ
  • ПОЛІТИКА
  • ЖИТТЯ
  • БЛОГ
  • КУХНЯ
  • НАУКА І ТЕХНІКА
  • СВІТ
  • Home
  • ЖИТТЯ
  • – Якби не я – зятьок цей будинок ніколи б не збудував. Він має мені руки цілувати, – сміялася теща при гостях.

– Якби не я – зятьок цей будинок ніколи б не збудував. Він має мені руки цілувати, – сміялася теща при гостях.

Грицюк Яніна
18 Вересня, 202418 Вересня, 2024 No Comments

Ще з малечку батьки вчили мене та братів, що старших треба шанувати та піклуватися. І що ми, як майбутні чоловіки, повинні дбати про своїх майбутніх жінок.

Я був молодшим у родині, але часто допомагав вдома. То піду в магазин та куплю деякі продукти, помию посуд після вечері, поприбираю речі у кімнаті. А коли підріс – то вже міг і молотком вправно користуватися, разом з братами та батьком робили ремонт. Мій тато дуже вправний столяр, тому часто сусіди просили його змайструвати якісь крісла, стільниці, інші меблі. Батько у гаражі мав свій станок і дуже часто ми з братами дивилися, як він то робить.

Це і повпливало на мій вибір професії та після 9 класу я пішов у коледж вчитися на столяра-будівельника. І вже після 1 курсу на літніх канікулах я підпрацьовував помічником на будівництві. Там платили не багато, але я міг купити батькам якісь продукти додому чи собі взуття на осінь. Потім помалу відкладав кошти та придбав омріяний ноутбук.

А у 18 я познайомився з Марією. Вона одразу мені сподобалася. Така весела, приємна та дуже красива дівчина, разом гуляли у компанії друзів. То я міг зголоситися провести її додому, то запрошу погуляти у парк чи в кіно. Я бачив, що також їй симпатизую, тому вирішив всілякою ціною завоювати прихильність на повну.

У 21 я зробив Марії пропозицію та вона сказала “так”. Тільки от її мати, Олена Василівна не дуже добре ставилася до мене.

– Ну він якийсь босяк. Чому саме він? Маріє, за тобою стільки пацанів табунами бігали, – дорікала теща на кухні, адже думала, що я нічого не чую у сусідній кімнаті.

Однак, я ціную Марію за її щире кохання. У мене не було аж так багато грошей, аби робити розкішне весілля, тому ми просто розписалися та переїхали на орендовану квартиру. Але я дуже старався досягти всього найкращого заради жінки.

І їхав у Німеччину на заробітки, і тут в Україні працював, як чортяка. Але потім у нашому місті відкрили будівельну компанію та мене запросили туди працювати. Помалу зарплата збільшувалася, ми купили в іпотеку двокімнатну квартиру. І всі меблі у житло я змайстрував самотужки з батьком.

Так минуло вже 15 років. У нас з Марією все гаразд, маємо двох прекрасних донечок. І на весні я вирішив здійснити нашу давню мрію – будиночок за містом. Нам вже набридла та метушня та квадратні метри. Хотіли дихати свіжим повітрям, а не цими машинними вихлопами, аби мали якийсь садочок, де гамак можна поставити та собі релаксувати.

З весни по осінь я сам керував бригадою та всім процесом. Правда, через ситуацію у країні то діло трохи повільно йшло. І наш бюджет трохи скоротився – планували будувати два поверхи, але поки вийшов один. З квітня по жовтень ми працювали у поті чола, страшенно економили, шукали будматеріали та меблі. Нашу двокімнатну квартиру ми планували продати, а потім купити дівчаткам житло на майбутнє.

Тільки теща почала пхати свого носа у наші справи. Спершу пропонувала залишити житло:

– Слухай, у мене там родичі з Харкова, можеш їх поселити? Але безкоштовно.

– Добре, питань нема.

Але ті любі родичі гарбузові такий безлад влаштували. Я не брав з них гроші за оренду, але комунальні просив вчасно оплачувати. А потім подивився у платіжку та ледь за голову не взявся. Борги були шалені за воду та світло! Ще й зіпсували наш диван та паркет, у килимі від цигарок великі дірки.

Але теща почала їх захищати. Добре, що вони влітку повернулися до Харкова. Ми змінили замок у квартирі та більше нікого не пускали.

Або теща на мене зуб мала або просто вирішила, що вона головна у нашій родині. Тому почала командувати, які меблі купувати, яку плитку ставити у ванній та якого кольору повинен бути диван.

– Так ми вже замовили диван, завтра привезуть.

– Замовили? А чому зі мною не порадитися? Я ж ваша мама!

Намагався не вводити тещу у курс справи, а просто робив далі ремонт. І на початку жовтня ми зробили новосілля. Запросили сусідів та моїх батьків з братами. Звісно, прийшла теща. Але не сама, а зі своєю сестрою, племінниками та ще тіткою.

– Але у нас нема стільки місця на людей.

– Ну нічого, постоїш!

Я не хотів лаятися при гостях, тому удавав, що все добре. Намагався не звертати увагу на зухвалу поведінку такої родички.

Але тут пані Олена вирішила виголосити тост:

– За мою донечку Марію. І за мене. Бо я, як її мама, допомогла вибрати такого гарного чоловіка, який її слухається у всьому. Бо то все Олег зробив за наказом моєї доні. А мама поганого не порадить.

Я себе тоді відчував останнім підкаблучником у світі.

– Перепрошую, а ви тут яким боком?

– Ну як, я ж ваша мама.

– Але ви ні копійки не дали на будівництво. Ще й ваші родичі з Харкова такий безлад влаштували. А цих гостей ви нащо запросили?

Ми всі мовчали, а свекруха від люті аж червоніла.

– Добре, раз тут ніхто мене бачити не хоче, я йду геть!

Вона гонорова зібрала речі та викликала таксі. Добре, що гості швидко про цей інцидент забули та далі розважалися.

Тільки от Марія дуже сильно на мене образилася.

– Яке ти мав право так говорити до моєї мами?

– Ну а ти бачила її поведінку? Чи ти не чула, що вона сказала?

– Але це моя мама!

От ми вже декілька місяців не говоримо з тещею. Якщо йдемо у гості до родичів, то сідаємо окремо, навіть не дивимося один на одного. Марія сказала, що її мати точною перша не прийде вибачатися, бо їй нема за що! а я, як справжній чоловік, маю піти на поступки.

Скажіть, будь ласка, хіба це я винен? Хіба це я себе так нахабно поводив? Рано чи пізно я би мав поставити нахабну тещу на місце.

Ця розповідь заснована на правдивій історії . Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Daryna

Навігація записів

– Мамо?! Ти що тут робиш? – З Португалії повернулася! – Надовго? – Назавжди! Синку, давай ключі від квартири. – Ем, так вона вже зайнята. – Як це? Ким?
На всіх вихідних – коронна страва нашої сім’ї! Дешево, смачно і дуже просто

Related Articles

Ціна чужого щастя

Грицюк Яніна
22 Червня, 202622 Червня, 2026 No Comments

Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.

Грицюк Яніна
13 Червня, 2026 No Comments

Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Ціна чужого щастя
  • Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.
  • Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.
  • Валентина чекала чоловіка з роботи. У двері подзвонили. На порозі стояла свекруха. – Щось сталося, Ганно Романівно? На вас немає обличчя, – запитала Валя у свекрухи. – Можна я пройду, – тихо промовила Ганна Романівна. – Ой, звісно. Я просто розгубилася. Роздягайтесь, я вам каву наллю. А може ви їсти хочете, у мене все готове. Тільки Олег затримується, – прощебетала невістка. – Валя, Олег не прийде! – раптом сказала свекруха. – Що ви таке кажете? Як не прийде? Чому? …
  • Сім років тому я розлучилась зі своїм чоловіком. Діти наші давно виросли, щасливе майбутнє ми їм забезпечили, тому продовжувати жити з людиною, яку я не кохаю, сенсу більше не було. Зараз мені 57, живу я у власній квартирі в центрі міста, маю пристойну зарплату, хороші заощадження і великі плани на майбутнє. Ніякого коханця собі після розлучення не знайшла, бо не розумію, навіщо воно мені вже треба. Самотньою я не почуваюсь, живу у своє задоволення.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes