UAMedia

  • ПОДІЇ
  • КИЇВ
  • ПОЛІТИКА
  • ЖИТТЯ
  • БЛОГ
  • КУХНЯ
  • НАУКА І ТЕХНІКА
  • СВІТ
  • Home
  • ЖИТТЯ
  • Аpестович зібpався в пpезиденти! Що наобіцяв укpаїнцям сkaндальнuй “експерт”

Аpестович зібpався в пpезиденти! Що наобіцяв укpаїнцям сkaндальнuй “експерт”

Грицюк Яніна
2 Листопада, 20232 Листопада, 2023 No Comments

Рішення експосадовця, за яким тягнеться шлейф скандалів, викликало неоднозначну реакцію в Мережі.

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович не припиняє дивувати українців.

Скандальний блогер та “експерт” зібрався в президенти.

А щоб назбирати прихильників, опублікував перелік передвиборчих обіцянок.

Що наобіцяв Арестович і чому від цього спалахнула Мережа – в ексклюзиві Артема Зябкіна на TSN.UA.

Готовий віддати Крим.

Жарти жартами, але Арестович і справді запостив те, що він назвав своєю передвиборчою програмою. Хоча не варто її такою називати, бо це більше нагадує якийсь список побажань із 14 пунктів. Реформа економіки, судів, правоохоронців – усе там є. Але один із них просто не налізає на голову.

“Пропозиція колективному Заходу – ми готові до варіанту Кіссінджера, вимагаємо вступу до НАТО із зобов’язанням не відвойовувати окуповані на момент вступу території, а добиватися їхнього повернення лише політичним шляхом”, – вважає Арестович.

Тобто ідея проста – подарувати Путіну все, за що так відважно билися наші захисники. Цікаво, а про людей Арестович подумав? Чи Буча, Маріуполь, Ірпінь уже забулися і тепер усі мрії лише про вибори, на українців на тимчасово окупованих територіях уже начхати?

В Мережі “палає”
До слова, свою “передвиборчу програму” для українців Арестович написав російською. Це, напевно натяк, на яких виборців той орієнтується. Але не в тім суть. На неї неоднозначно відреагували навіть його підписники в Telegram.

“За все хороше проти всього поганого. Особливо смішно про реформи. Таке може городити лише людина, яка економіку і процеси реформування галузей бачив лише з ілюмінатора літака, на якому показував Гордону, як добре вміє літати”.
“Питання таке: а що робити людям на окупованих Запоріжжі та Херсонщині? На них забити болт? (Луганськ і Донецьк із Кримом – питання окреме).
“Майже як Жириновський наприкінці 90-х: виберіть мене сьогодні – і завтра магазини будуть ломитися від їжі, а кожній одинокій жінці – по мужику. Але тепер просто многа букав”.
Багато людей також доволі справедливо запитують, а навіщо та як це взагалі робитиме Арестович? У нас що, вибори скоро? Ні, їхнє проведення наразі неможливе, про що заявляв не лише президент, але й інші політики, зокрема депутати від опозиційних партій. Сам Зеленський вибори не виключає, про що сказав в інтерв’ю Sky News. Але справедливо зазначив, що для цього треба вирішити купу проблем: починаючи з безпеки й закінчуючи відповідним законодавством.

Скандали Арестовича
Вочевидь, Арестович таки вирішив попхатися у велику політику, та почав він не з цього допису. За останні пів року блогер та “експерт” встиг втрапити в таку кількість колотнеч і скандалів, що на все життя вистачить. Спочатку втрапив у сексистський скандал, за що навіть на нього написали заяву до поліції. Потім посварився з колегою за стримами Фейгіним, а далі – із секретарем РНБО Даніловим. А тепер замахнувся і на президента, назвавши його диктатором.

“Спочатку хтось поводиться, як диктатор, і замість того, щоб піти нормальним шляхом прискореного розвитку, обирає стагнацію. Згодом хтось плодить масову корупцію. Потім хтось плодить ненависть до будь-якої думки, відмінної від своєї. А потім – через півтора року – настає осінь, і у відносинах із Заходом, і з власним народом”, – видав Арестович.

Цікаво, а як навчитися перевзуватися в повітрі? Намагається Арестович іноді й іронізувати над своєю токсичністю. Часто невдало.

“Я тут подумав – у всіх трьох гілках могутнього східнослов’янського дерева – Україні, Білорусі та РФ влада завела кримінальні справи на мене. Це правильно. Відчувають”, – пише скандальний ексрадник ОП.

Дивує й те, що колись Арестович був радником офісу Зеленського і публічно закликав не критикувати президента і сам обіцяв це робити. Ну, бо війна у країні. Тож чи не хайп це – вирішувати його фанатам. За 2 роки війни українцям уже зрозуміло, що домовленості з Кремлем нічого не варті. А замороження конфлікту з Росією веде до кровопролитної війни.

Навігація записів

Пеkучий бiль та ripкий смуток… Без тата залишилося четвеpо діточок. Захищаючи свободу й незалежність Укpаїни, заruнув майор із Хмельниччини. Фото
Він теж міг би мати сьогодні свої 28. Даниїл Ляшуk, позивний “Мoджaxед”. Пам’ятаємо!!!

Related Articles

Ціна чужого щастя

Грицюк Яніна
22 Червня, 202622 Червня, 2026 No Comments

Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.

Грицюк Яніна
13 Червня, 2026 No Comments

Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Ціна чужого щастя
  • Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.
  • Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.
  • Валентина чекала чоловіка з роботи. У двері подзвонили. На порозі стояла свекруха. – Щось сталося, Ганно Романівно? На вас немає обличчя, – запитала Валя у свекрухи. – Можна я пройду, – тихо промовила Ганна Романівна. – Ой, звісно. Я просто розгубилася. Роздягайтесь, я вам каву наллю. А може ви їсти хочете, у мене все готове. Тільки Олег затримується, – прощебетала невістка. – Валя, Олег не прийде! – раптом сказала свекруха. – Що ви таке кажете? Як не прийде? Чому? …
  • Сім років тому я розлучилась зі своїм чоловіком. Діти наші давно виросли, щасливе майбутнє ми їм забезпечили, тому продовжувати жити з людиною, яку я не кохаю, сенсу більше не було. Зараз мені 57, живу я у власній квартирі в центрі міста, маю пристойну зарплату, хороші заощадження і великі плани на майбутнє. Ніякого коханця собі після розлучення не знайшла, бо не розумію, навіщо воно мені вже треба. Самотньою я не почуваюсь, живу у своє задоволення.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes