UAMedia

  • ПОДІЇ
  • КИЇВ
  • ПОЛІТИКА
  • ЖИТТЯ
  • БЛОГ
  • КУХНЯ
  • НАУКА І ТЕХНІКА
  • СВІТ
  • Home
  • ПОДІЇ
  • У Києві 16 nостраждалих, у бaгатьох районах упaли улaмки рaкет, є влучaння та пeребої зі світлом і водою

У Києві 16 nостраждалих, у бaгатьох районах упaли улaмки рaкет, є влучaння та пeребої зі світлом і водою

Грицюк Володимир
2 Січня, 20242 Січня, 2024 No Comments

Наразі відомо про 16 постраждалих унаслідок ракетної атаки на Київ.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

“Наразі 16 постраждалих у багатоповерховому будинку в Соломʼянському районі, де сталося загоряння внаслідок ракетної атаки. 15 із них медики госпіталізували”, – інформує Кличко о 9.09.

“12 постраждалих госпіталізували медики з багатоповерхового будинку в Соломʼянському районі, де сталося загоряння внаслідок ракетної атаки. Одній людині надали допомогу на місці”, – зазначив Кличко о 8.56.

“Наразі троє постраждалих в одному з будинків у Соломʼянському районі столиці. Всіх їх госпіталізували. Медики продовжують працювати на місці”, – йдеться у повідомленні.

“10 постраждалих у багатоповерховому будинку в Соломʼянському районі, де сталося загоряння внаслідок ракетної атаки. Девʼятьох із них госпіталізували, одному надали допомогу на місці. Працюють всі екстрені служби”, – зазначив Кличко о 8.34.

Телеграм-канали публікують фото, на якому зафіксовано, як дим охоплює житловий будинок у Києві.

У Києві 16 постраждалих, у багатьох районах упали уламки ракет, є влучання та перебої зі світлом і водою 01

За даними КМВА станом на 9.05, внаслідок ракетної атаки:
– В Солом’янському районі, зафіксовано загоряння двох багатоповерхових житлових будинків. Виявлено вже 10 постраждалих;
– В Деснянському р-ні попередньо є загорання супермаркету;
– В Дарницькому районі пошкоджено нежитлові приміщення;
– В Голосіївському р-ні падіння решток на відкритій території.
– В Печерському районі – на дах 9-ти поверхового житлового будинку; на ще один багатоповерховий будинок та приватний будинок;
– в Оболонському р-ні є загоряння житлового будинку, падіння решток на територію нежитлової забудови та складських приміщень:
– в Святошинському р-ні (уточнюється);
– в Подільському р-ні загорання на території ринку; пошкоджено газову трубу а також падіння решток на нежитлову забудову. Також можливо загоряння житлового будинку. Інформація перевіряється.
– Шевченківський район – падіння решток на відкриту територію.

“Усі екстрені служби працюють на викликах. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Через ракетний дар в деяких районах міста є проблеми з електропостачанням та водопостачанням.Ракетна небезпека триває. Будьте в укриттях”, – інформує Попко.

У Києві зафіксовано падіння уламків ракет у Печерському, Оболонському, Голосіївському та Святошинському районах, за попередніми даними, є влучання на територію об’єкта цивільної інфраструктури у Подільському район. За інформацією місцевої влади, у місті подекуди є перебої з електро- та водопостачанням.

“У Подільському районі пожежі в декількох місцях. У Святошинському влучання в будівлю соціальної інфраструктури. У Печерському – влучання в дах багатоповерхівки. І виклик іще за однією адресою. В Оболонському – палає складське приміщення. У Деснянському загоряння в будівлі супермаркету. Скрізь працюють екстрені служби”, – згодом уточнив Кличко.

“Внаслідок ракетної атаки зафіксовано падіння решток в Печерському районі на дах багатоповерхового житлового будинку. В Оболонському районі − решти впали на територію складських приміщень. Також в Голосіївському районі − на відкритій ділянці. Оперативні служби слідують на місця”, – інформує начальник КМВА Сергій Попко.

За кілька хвилини він додав, що у Печерському районі зафіксовано ще падіння уламків на житловий будинок, а також, що є падіння уламків у Святошинському районі. Інформація уточнюється.

Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що у Подільському районі Києва влучання на територію об’єкта цивільної інфраструктури.

Також зазначалося, що частина обʼєктів та житлових будинків у кількох районах столиці знеструмлені. У деяких районах тимчасово відсутній тиск у водопровідній мережі.

“Київ: через атаку тимчасово відсутнє світло в частині будинків у Шевченківському, Святошинському, Голосіївському, Подільському та Оболонському районах. Щойно безпекова ситуація дозволить, обов’язково повернемо всім світло”, – інформує пресцентр ДТЕК. 

 

Навігація записів

В Угopщинi aвтoбус з 35-ма українцями пoтрапив у ДТП
“Все згоріло”: у Вoронезькій області одна з випущених по Укрaїні ракет впала на село, зpуйновано будинки. Відео

Related Articles

Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Лукашенко зробив новий прогноз: коли ж закінчиться війна в Україні?

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Мобілізували батька, а син потрапив в інтернат: як склалася доля хлопчика, за якого переживала вся Україна

Грицюк Яніна
13 Червня, 2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Ціна чужого щастя
  • Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.
  • Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.
  • Валентина чекала чоловіка з роботи. У двері подзвонили. На порозі стояла свекруха. – Щось сталося, Ганно Романівно? На вас немає обличчя, – запитала Валя у свекрухи. – Можна я пройду, – тихо промовила Ганна Романівна. – Ой, звісно. Я просто розгубилася. Роздягайтесь, я вам каву наллю. А може ви їсти хочете, у мене все готове. Тільки Олег затримується, – прощебетала невістка. – Валя, Олег не прийде! – раптом сказала свекруха. – Що ви таке кажете? Як не прийде? Чому? …
  • Сім років тому я розлучилась зі своїм чоловіком. Діти наші давно виросли, щасливе майбутнє ми їм забезпечили, тому продовжувати жити з людиною, яку я не кохаю, сенсу більше не було. Зараз мені 57, живу я у власній квартирі в центрі міста, маю пристойну зарплату, хороші заощадження і великі плани на майбутнє. Ніякого коханця собі після розлучення не знайшла, бо не розумію, навіщо воно мені вже треба. Самотньою я не почуваюсь, живу у своє задоволення.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes