UAMedia

  • ПОДІЇ
  • КИЇВ
  • ПОЛІТИКА
  • ЖИТТЯ
  • БЛОГ
  • КУХНЯ
  • НАУКА І ТЕХНІКА
  • СВІТ
  • Home
  • ЖИТТЯ
  • Тато працював моряком, тому його досить довго не було вдома – тижнями та навіть місяцями. Однак, з кожного рейсу він старався привозити дорогі подарунки та гостинці. Але одного дня тато приїхав не сам – з ним була якась маленька дівчинка. Мама від такого “сюрпризу” аж заклякла на місці та втратила дар мови. Ніхто навіть уявити не міг, що трапилося насправді з татом, коли він був у рейсі.

Тато працював моряком, тому його досить довго не було вдома – тижнями та навіть місяцями. Однак, з кожного рейсу він старався привозити дорогі подарунки та гостинці. Але одного дня тато приїхав не сам – з ним була якась маленька дівчинка. Мама від такого “сюрпризу” аж заклякла на місці та втратила дар мови. Ніхто навіть уявити не міг, що трапилося насправді з татом, коли він був у рейсі.

Грицюк Яніна
2 Листопада, 2024 No Comments

Я завжди пишалася тим, що мій батько моряк. Попри те, що його часто і довго не було вдома – батьківською увагою ми з братом не були обділені.

Як тільки він повертався з рейсу – увесь свій час присвячував нам. Ми змалку знали, що таке похід в гори, сімейний пікнік, поїздка на море посеред навчального року.

Приїзд тата асоціювався з початком неймовірних пригод.

Всі дивувалися, як стосунки батьків залишаються такими ж теплими і ніжними, якщо між ними тисячі кілометрів.

Мама сміялася і казала, що впевнена на всі 100%, що її Степан завжди повертатиметься до неї, куди б його не занесло бурхливими хвилями.

Та цього разу все було зовсім інакше…

Тато був у відпустці, коли на нашу адресу надійшла телеграма. Він все прочитав, мовчки зібрав свої речі і просто пішов. Навіть нічого не пояснив.

Ніхто не міг зрозуміти, що взагалі сталося.

Батька не було 2 тижні. Мама плакала і думала, що він пішов від нас назавжди, але це було не так.

Одного ранку він з’явився на порозі нашої квартири, але не сам… Поруч з ним стояла маленька дівчинка.

– Знайомтеся, це моя донька – Олечка.

– Як це донька? – перелякано спитала мама.

Виявилося, що до шлюбу тато зустрічався з дівчиною. Нічого особливого – звичайний курортний роман. Поспілкувалися, погуляли разом, от і розійшлися. Через деякий час та жінка дізналася, що вагітна.

– Ти покинув вагітну дівчину? – недовірливо спитав брат.

– Я нічого не знав. Вона не сказала.

– Чому? – перепитала я.

– Не кохала мене, от і не хотіла пов’язувати себе зі мною вузами шлюбу тільки через дитину.

– Де вона зараз? – пробурмотіла мама.

– Померла… Туберкульоз.

Після того вечора у всіх почалося нове життя. Ми мали звикнути до того, що у нас тепер є сестра, а в мами – донька.

До речі, вона прийняла дівчинку одразу. Піклувалася про неї, була ніжною і люблячою. Нам з братом це давалося важче, особливо після того, як найрідніші покарали нас за те, що ми відібрали в сестри її улюбленого плюшевого зайця.

Оля здавалася нам справжньою дивачкою: мало говорила, ніколи ні на що не скаржилася, навіть коли ми її ображали, не вередувала. Ми з братом були ще тими нахабами – могли влаштувати справжнісіньку істерику через іграшку або модний ґаджет. Вона ж ніколи нічого не просила – без дозволу навіть хліба за столом не брала.

Батьки змушували нас гуляти з нею, але як тільки ми виходили за межі маминого поля зору, садили Олю на лавку, а самі йшли собі по своїх справах. Вона завжди просто сиділа і чекала, поки її заберуть додому.

Одного разу ми з братом, позбувшись малої сестри, розважалися в сусідньому дворі. Аж раптом почулися страшенні крики. Дмитро миттю чкурнув до лавки, де ми й залишили малу.

Прибігаємо і бачимо таку картину: Оля залізла на дашок під’їзду, в руках міцно тримає маленького кошенятка. Біля лавки величезний собака, який вже встиг пошматувати улюбленого зайця Олі.

Брат відігнав пса, взяв на ручки налякане дівча і ми втрьох повернулися додому. Точніше, вчотирьох. Врятоване Олею кошеня стало новим членом нашої сім’ї.

Відтоді ми з сестрою стали дуже хорошими друзями, підтримуємо і піклуємося одне про одного. Добре, що нам з Дмитром колись вистачило сил, щоб перепросити в маленької Олі пробачення за всі наші дитячі витівки. Ніколи б не пробачила собі, якби втратила таку чудову сестру.

Ніколи не можна судити людину за першим враженням. Кожна людина – це глибокий океан, в якому ховається купу всього чудового і прекрасного. Треба тільки дати їй шанс вам це відкрити.

Daryna

Навігація записів

3акінчення війни припадає на дату яка знаходиться нижче… Загадкові співпадіння, як вважаєте?
Cтpaшнa AТAКA! Вuбyxu пo вcьoмy мicтy – Мacштaбнa пoжeжa!! Нacлiдкu плaчeвнi…

Related Articles

Ціна чужого щастя

Грицюк Яніна
22 Червня, 202622 Червня, 2026 No Comments

Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.

Грицюк Яніна
13 Червня, 2026 No Comments

Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.

Грицюк Яніна
13 Червня, 202613 Червня, 2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Ціна чужого щастя
  • Сьогодні зранку я побачила сцену, яка мене просто вразила. Якщо чесно, навіть не знаю, як на оце все реагувати. Автобус, час пік, людей багато їде. Ну, як і завжди воно буває в понеділок о сьомій ранку. Одне із сидячих місць зайняла молода дівчина, на вигляд ще студентка. Вона так солодко спала, що я їй аж заздрила. Ніхто її не чіпав, доки не зайшла в автобус жіночка з дитиною.
  • Притула назвав людину, яка завершить війну в Україні.
  • Валентина чекала чоловіка з роботи. У двері подзвонили. На порозі стояла свекруха. – Щось сталося, Ганно Романівно? На вас немає обличчя, – запитала Валя у свекрухи. – Можна я пройду, – тихо промовила Ганна Романівна. – Ой, звісно. Я просто розгубилася. Роздягайтесь, я вам каву наллю. А може ви їсти хочете, у мене все готове. Тільки Олег затримується, – прощебетала невістка. – Валя, Олег не прийде! – раптом сказала свекруха. – Що ви таке кажете? Як не прийде? Чому? …
  • Сім років тому я розлучилась зі своїм чоловіком. Діти наші давно виросли, щасливе майбутнє ми їм забезпечили, тому продовжувати жити з людиною, яку я не кохаю, сенсу більше не було. Зараз мені 57, живу я у власній квартирі в центрі міста, маю пристойну зарплату, хороші заощадження і великі плани на майбутнє. Ніякого коханця собі після розлучення не знайшла, бо не розумію, навіщо воно мені вже треба. Самотньою я не почуваюсь, живу у своє задоволення.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes